Tuesday 2024.07.16 03:33
 
LV | RU | EN
  Home
  About company
  Services
  Projects
  Partners
  Contacts
  Vacancies  Product catalog

Telecommunications and low-voltage systems

 
29.02.2012


Veiksmīgi izpildīti darbi objektā "Radisson Blu Hotel Latvia". Projekta ietvaros tika paveikta telpu pilnīga renovācija 5 stāvos, īsā termiņā tika modificētas un papildinātas vājstrāvu un elektrības tīklu sistēmas, kā arī ēkas klimata automatizācijas sistēma.


26.01.2011

   SIA „TELEMAKS” uzsaka projektēšanas darbus pēc SIA „REMEKSS SERVISS” pasūtījuma. Notiek projekta „VAS "Latvijas Dzelzceļš" Tālvadības TD/DV energoobjektu vadības sistēmas SCADA modernizācija” izstrāde. Šoreiz atkal esam saistīti ar LDZ infrastruktūras uzlabošanu, projektu jāizstrādā īsos termiņos, kas paaugstina darba slodzi un atbildību.

 


20.12.2010

  Ar lepnumu paziņojam, ka pēc ilgstoša organizatoriska darba un projektēšanas procesa SIA „Telemaks” kolektīvs veiksmīgi izpildīja un nodeva pasūtītājam (VAS "Latvijas Dzelzceļš")projektu „Rīgas centrālas pasažieru stacijas vizualas-audio informatīva sistēma” objektā Rīgā, Stacijas laukums 2.
  Projekta ietvaros tika izstrādāta sistēma, kas perspektīvā nomainīs esošo veco padomju laiku tehnisko mantojumu - informācijas tablo sistēmu, kas ir krietni novecojusi un jau tagad atrodas avārijas stāvoklī. Iespējams jau pavisam drīz Rīgas iedzīvotāji un viesi, kas izmanto dzelzceļa pakalpojumus, ieraudzīs centrālā stacijā modernus LED tehnoloģijas tablo ar izsmeļošo informāciju par vilcieniem un to kustību, kas noteikti atvieglos dzīvi visiem braucējiem un stacijas lietotājiem.
  Projekta izstrāde prasīja vairākus mēnešus objekta apsēkošanai, tehnisko risinājumu izveidei, analīzei un saskaņojumiem ar LDZ un pilsētas pašvaldības struktūrām!

 


10.04.2010

Choose Paladin Tools!

Visit the web-shop of our partners to see more of our offers for professional telecommunication tools: http://www.01pro.lv/

Direct link is "Telecommunication tools"


05.04.2009

TELEMAKS Ltd. has finished the project "Reval Hotel Latvia SPA Centre - ESPA RIGA". all standard Low-Voltage systems are done by Telemaks as wel as the quite complicated BMS system, which intergates all common technical systems of the building in one monitoring station. Ffire alarm system was inspected and accepted by FPC(Belgium) Senior Fire Protection Engineer Mr. Dirk Smeets, invited by customer. 
 

No new messages
 

 

   Phone: +371 67273383    
+371 67273366    

GSM: +371 20377422    
 
E-mail: info@telemaks.lv    
    
Counter
© 2006 TELEMAKS Ltd
All rights reservedDesigned by lama @ Aware Design studio